KONST / Litografier / Färglitografi 15075049
nr 1507 5049
Lars Melander
(f. 1939), Sverige
Signerad. Färglitografi, bildmått: 50x73cm, yttermått inklusive ram: 60x82cm
Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
måndag 5 december 2022
kl 18:32:42
Lars Melander
Läs mer om Lars Melander